O nás

O nás

Dovolte nám na úvod několik základních informací. Historie naší společnosti se začala psát v květnu roku 2005. Tehdy majitel společnosti pan Pavel Louda začal s přípravou zajímavých projektů. Jejich realizace umožnila dostavbu uliční fronty ve spodní části lázeňské kolonády v Poděbradech. Citlivá moderní architektura byla půdorysně situována mezi stávající zástavbu podle původního urbanistického plánu od architekta Františka Jandy z roku 1910. První vlastníky bytů tak přivítal polyfunkční dům Kolonáda v roce 2007. Bytový dům Promenáda byl dokončen v roce 2009.

Ve stejném duchu, který respektuje místní tradici a citlivě umisťuje novou výstavbu mezi stávající stavby pokračujeme i při přípravě projektů nových. Ať už se jedná o domy rodinné, či bytové, anebo jiný druh developerských projektů.

Činnost kanceláře byla v počátcích soustředěna převážně na přípravu a výstavbu vlastních projektů a jejich následný prodej.

Společnost Louda Reality a.s. v současnosti realizuje výstavbu nových bytových jednotek v lokalitě Žižkov, ul. Vrchlického, Poděbrady V, v developerském projektu Nový Žižkov a v lokalitě Ohrazenice, ul. U Sportovní školy, Pardubice – Ohrazenice. Obě lokality se nachází v dobře občansky vybavených lokalitách s dobrou dostupností na vlak, MHD i výpadovky na Prahu. Zároveň poskytují svým obyvatelům dostatek soukromí a zeleně.


Společnost LOUDA REALITY a.s. realizuje projekt Centrum sdílených služeb Choťánky, jehož předmětem je vybudování plně funkčního a vysoce kvalifikovaného centra podpory ostatních firem v rámci skupiny, zejména v okruhu společnosti LOUDA. Cílem je umožnit těmto společnostem, aby se mohly plně věnovat core businessu, ke kterému byly zřízeny. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie (OPPIK).

 

© 2024 - LOUDA REALITY a.s.     Nastavení souborů cookies